Outdoor_furnitura-page-001_1.jpg

Naujiena !

Nuo šiol pas mus asortimente

ekscentrikai RASTEX 15, juodos spalvos!!!

PRISTATYMAS 

Outdoor_furnitura-page-001_1.jpg

Naujiena !

Neatrasti malonumai Jūsų kieme

Vakar turėjote ir naudojotės kieme tik kepsnine? Tačiau vis labiau populiarėja lauko virtuvės, kurios sukuria atostogų nuotaiką Jūsų sode arba terasoje su stogeliu. Sumontavus specialią Hettich furnitūrą lauko virtuvės gali atlaikyti visas nemalonias ir nepalankias oro sąlygas.

PRISTATYMAS 

Naujiena !

ATNAUJINTA stumdomų durų sistema „TopLine XL“

Masyvios stumdomos durys nuo grindų iki lubų interjere atrodo elegantiškai ir sukuria ypatingai gražų akcentą kambaryje. Naujos kartos TopLine XL sistema yra raktas į išskirtinio, išieškoto dizaino spintų su stumdomomis durimis kūrimą. Ši sistema apibrėžia naujus praktiškumo, saugumo ir montavimo standartus.

PRISTATYMAS 

Naujiena !

Stumdomų durų sistema SlideLine 16

SlideLine 16 yra dvigubo riedėjimo profilio stumdomų durų Sistema vidinėms durims, kuri suteikia maksimalų dizaino lankstumą, nes gali būti naudojama tiek spintelėms ar patalpų pertvaroms, tiek ir vietoj durų.

PRISTATYMAS 

Captura-II%20(1).png

Naujiena !

Šviestuvai stalčiams AvanTech YOU Illumination

Sukurkite balduose išskirtinį apšvietimą su AvanTech YOU: pritvirtinkite dekoratyvines juosteles su LED juostele, kuri apšvies stalčiaus vidų, kai jis yra atviras, arba sukurs įspūdingai atrodantį stalčių iš išorės.

PRISTATYMAS 

Captura-II%20(1).png

Naujiena elektroninė spyna - CAPTOS

Internete valdomas, elektroninis RFID užraktas yra puikus sprendimas spintelėms viešosiose patalpose, sporto centruose, viešuosiuose pastatuose, muziejuose, biuruose ir kt. Darbuotojo ID kortelė, pultelis ar išmanioji apyrankė gali būti naudojama vietoj atrakinimo kortelės. Tai suteikia galimybę lengvai naudoti, intuityviai atidaryti ir uždaryti naudojant bekontaktę RFID technologiją, kuri veikia 13,56 MHz dažniu.

PRISTATYMAS         INTERNETINIS PUSLAPIS 

Veosys.jpg

                                                                                    

LANKSTAS VEOSYS

Pristatome Jums naujieną !!!

Tai NERŪDINAČIO PLIENO lankstas Veosys.

SKAITYTI DAUGIAU 

Hailo-Libero-3-0.jpg

                                                                                    

HAILO LIBERO 3.0

Pristatome Jums naujieną !!! Tai balsu valdoma elektroninė stalčių atidarymo sistema HAILO LIBERO 3.0.

Viena sistema – visų tipų spintelėms

SKAITYTI DAUGIAU 

Rehau_FlipDoor1.jpg

Rehau FlipDoor

Individualus ir aukštos kokybės baldų dizainas yra labai svarbus šiuolaikiniame interjere. Jis turi derėti su baldo funkcionalumu. Modernus, elegantiškas į viršų atveriamų durelių mechanizmas patenkins išskirtinumo ir prabangos ieškančio kliento skonį.  Žaliuzės tipo skersiniai gaminami iš saugaus grūdinto stiklo skirtingų atspalvių : juodos, titano pilkos, baltos blizgios, baltos matinės. Korpusas baltos, dramblio kaulo, šilko pilkos, titano pilkos, juodos spalvos. FlipDoor yra visiškai sukomplektuotas spintelės modulis. Jums tereikia pasirinkti iš 4 galimų spintelės pločių : 600 mm, 900 mm ar 1000 mm ir aukščių : 650 mm (su viena stiklo lentynėle) , 780 mm (su 2 stiklo lentynėlėm). Gylis 373 mm. 

INFORMACIJA 

VIDEO 

Captura-II%20(1).png

Naujiena elektroninė spyna - CAPTURA

Puikus pasirinkimas, jei ieškote stiprios, paprasto dizaino, bei aukštos kokybės elektroninės spynos CAPTURA

CAPTURA elektroninės spynos yra idealus elektroninio užrakto sprendimas, skirtas visiems biuro, viešbučių ir komercinės paskirties baldams, taip pat švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigose.

PRISTATYMAS 

Outdoor_furnitura-page-001_1.jpg

Naujiena ! ComfortSpin - tobula tvarka šaldytuve ir spintoje

- Lengva padėti ir paimti daiktus nuo ComfortSpin pasukamos lentynėlės.  Jums nebereikės valyti  netyčia išlietų jogurtų, padažų ar marmeladų, nes ComfortSpin galima apsukti 360 laipsnių ir matyti visą jūsų šaldytuvo turinį.

- Beveik kiekviename šaldytuve galite greitai ir lengvai pritvirtinti  ComfortSpin. -  Matmenys 28,5 x 42,5 cm.

- Prireikus išvalyti, ComfortSpin lengva nuimti. 

PRISTATYMAS 

Product added to compare.