Naujiena !

Stumdomų durų sistema SlideLine 16

SlideLine 16 yra dvigubo riedėjimo profilio stumdomų durų Sistema vidinėms durims, kuri suteikia maksimalų dizaino lankstumą, nes gali būti naudojama tiek spintelėms ar patalpų pertvaroms, tiek ir vietoj durų.

PRISTATYMAS 

Captura-II%20(1).png

Naujiena !

Šviestuvai stalčiams AvanTech YOU Illumination

Sukurkite balduose išskirtinį apšvietimą su AvanTech YOU: pritvirtinkite dekoratyvines juosteles su LED juostele, kuri apšvies stalčiaus vidų, kai jis yra atviras, arba sukurs įspūdingai atrodantį stalčių iš išorės.

PRISTATYMAS 

Captura-II%20(1).png

Naujiena elektroninė spyna - CAPTOS

Internete valdomas, elektroninis RFID užraktas yra puikus sprendimas spintelėms viešosiose patalpose, sporto centruose, viešuosiuose pastatuose, muziejuose, biuruose ir kt. Darbuotojo ID kortelė, pultelis ar išmanioji apyrankė gali būti naudojama vietoj atrakinimo kortelės. Tai suteikia galimybę lengvai naudoti, intuityviai atidaryti ir uždaryti naudojant bekontaktę RFID technologiją, kuri veikia 13,56 MHz dažniu.

PRISTATYMAS         INTERNETINIS PUSLAPIS 

Veosys.jpg

                                                                                    

LANKSTAS VEOSYS

Pristatome Jums naujieną !!!

Tai NERŪDINAČIO PLIENO lankstas Veosys.

SKAITYTI DAUGIAU 

Hailo-Libero-3-0.jpg

                                                                                    

HAILO LIBERO 3.0

Pristatome Jums naujieną !!! Tai balsu valdoma elektroninė stalčių atidarymo sistema HAILO LIBERO 3.0.

Viena sistema – visų tipų spintelėms

SKAITYTI DAUGIAU 

Rehau_FlipDoor1.jpg

Rehau FlipDoor

Individualus ir aukštos kokybės baldų dizainas yra labai svarbus šiuolaikiniame interjere. Jis turi derėti su baldo funkcionalumu. Modernus, elegantiškas į viršų atveriamų durelių mechanizmas patenkins išskirtinumo ir prabangos ieškančio kliento skonį.  Žaliuzės tipo skersiniai gaminami iš saugaus grūdinto stiklo skirtingų atspalvių : juodos, titano pilkos, baltos blizgios, baltos matinės. Korpusas baltos, dramblio kaulo, šilko pilkos, titano pilkos, juodos spalvos. FlipDoor yra visiškai sukomplektuotas spintelės modulis. Jums tereikia pasirinkti iš 4 galimų spintelės pločių : 600 mm, 900 mm ar 1000 mm ir aukščių : 650 mm (su viena stiklo lentynėle) , 780 mm (su 2 stiklo lentynėlėm). Gylis 373 mm. 

INFORMACIJA 

VIDEO 

Captura-II%20(1).png

Naujiena elektroninė spyna - CAPTURA

Puikus pasirinkimas, jei ieškote stiprios, paprasto dizaino, bei aukštos kokybės elektroninės spynos CAPTURA

CAPTURA elektroninės spynos yra idealus elektroninio užrakto sprendimas, skirtas visiems biuro, viešbučių ir komercinės paskirties baldams, taip pat švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigose.

PRISTATYMAS 

Product added to compare.