Casia.jpg Krona_1_durys_13.jpg avanTech.jpg
Rozetės BACHMANN jau Hetlitoje
Nuo šiol pas mus asortimente platus vokiečių gamintojo BACHMANN rozečių pasirinkimas.  Įleidžiamos, prisukamos, sujungiamos tarpusavyje - rasite viską, ko gali prireikti baldų gamyboje.
PREKIŲ ASORTIMENTAS >
Įvažiuojančių durų sistema New Darwin 2.0

New Darwin 2.0 - tai įvažiuojančių durų sistema, skirta vienoms arba dviems durims, turinčioms lankstus su integruotu švelniu uždarymu.

PREKIŲ ASORTIMENTAS >
Naujoji sąvarža VC - ilgaamžiška ir estetiška
VC yra mūsų naujoji sąvarža, kuri beveik nematoma, o sujungimas ypač tvirtas. Sąvaržą VC galima naudoti sujungti plokštėms, kurių storis 16 mm ir daugiau, todėl ji ypač tinka filinginiams korpusiniams baldams.
PREKIŲ ASORTIMENTAS >
Šviečianti JUODA rūbų kartelė iš HALEMEIER

Namų ir baldų dizaine įsigalint tamsiai ar antracito spalvoms, atsiranda poreikis ir projektuojant drabužines ar rūbų spintas išlaikyti vientisas korpuso ir vidaus spalvas. Juoda šviečianti rūbų kartelė LitePipe Slim padės išspręsti šį klausimą.

PREKIŲ ASORTIMENTAS >

outdoor.jpg

Ekscentrikai RASTEX 15, juodos spalvos!!!
Nuo šiol pas mus asortimente ekscentrikai RASTEX 15, juodos spalvos!!!
PLAČIAU >
Neatrasti malonumai Jūsų kieme
Vakar turėjote ir naudojotės kieme tik kepsnine? Tačiau vis labiau populiarėja lauko virtuvės, kurios sukuria atostogų nuotaiką Jūsų sode arba terasoje su stogeliu. Sumontavus specialią Hettich furnitūrą lauko virtuvės gali atlaikyti visas nemalonias ir nepalankias oro sąlygas.
PLAČIAU >
ATNAUJINTA stumdomų durų sistema „TopLine XL“
Masyvios stumdomos durys nuo grindų iki lubų interjere atrodo elegantiškai ir sukuria ypatingai gražų akcentą kambaryje. Naujos kartos TopLine XL sistema yra raktas į išskirtinio, išieškoto dizaino spintų su stumdomomis durimis kūrimą. Ši sistema apibrėžia naujus praktiškumo, saugumo ir montavimo standartus.
PLAČIAU >
Stumdomų durų sistema SlideLine 16
SlideLine 16 yra dvigubo riedėjimo profilio stumdomų durų Sistema vidinėms durims, kuri suteikia maksimalų dizaino lankstumą, nes gali būti naudojama tiek spintelėms ar patalpų pertvaroms, tiek ir vietoj durų.
PLAČIAU >
captos-01a_1.jpg
Šviestuvai stalčiams AvanTech YOU Illumination
Sukurkite balduose išskirtinį apšvietimą su AvanTech YOU: pritvirtinkite dekoratyvines juosteles su LED juostele, kuri apšvies stalčiaus vidų, kai jis yra atviras, arba sukurs įspūdingai atrodantį stalčių iš išorės.
PLAČIAU >
Naujiena elektroninė spyna - CAPTOS
Internete valdomas, elektroninis RFID užraktas yra puikus sprendimas spintelėms viešosiose patalpose, sporto centruose, viešuosiuose pastatuose, muziejuose, biuruose ir kt. Darbuotojo ID kortelė, pultelis ar išmanioji apyrankė gali būti naudojama vietoj atrakinimo kortelės. 
PLAČIAU >                  SVETAINĖ >
Nerūdijančio plieno lankstas VEOSYS

Pristatome Jums naujieną !!!

Tai NERŪDIJANČIO PLIENO lankstas Veosys, skirtas lauko baldams. Lankstas su integruota tylaus uždarymo sistema Silent System, atsparus korozijai.

PLAČIAU >
HAILO LIBERO 3.0

Pristatome Jums naujieną !!! Tai balsu valdoma elektroninė stalčių atidarymo sistema HAILO LIBERO 3.0.

Viena sistema – visų tipų spintelėms.

PLAČIAU >                       SVETAINĖ >

Product added to compare.