Stalčių bėgeliai

0 prekės
 • Viskas priklauso nuo riedėjimo.

  "Hettich" gaminių įvairovė yra nepralenkiama, jei kalbėtume apie stalčių bėgelius. Tikslusis bėgelis Actro 5D, išbandyti ir laiko patikrinti ritininiai ar guoliniai bėgeliai ir universalus bėgelis Quadro yra geriausias sprendimas patogiam ir patikimam stalčių atidarymui ir uždarymui visų kategorijų ir apkrovų baldams.

  Bėgeliai Quadro

     Bėgeliai Quadro užtikrina precizišką ir komfortišką stalčiaus veikimą. Dirbantys guolio principu ir turintys iki 180 metalinių rutuliukų, kurie rieda metalinėse guoliavietėse, pasiekiamas bėgelio stabilumas tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi. Tai užtikrina bėgelio ilgaamžiškumą.
     Savaiminis bėgelio išsivalymas…nešvarumai užsilaikyti Quadro bėgeliuose neturi jokių galimybių, kadangi patekę į guoliavietę yra paprasčiausiai išstumiami iš riedėjimo tako.
     Tylaus uždarymo mechanizmas „Silent System“ yra sumontuotas bėgelyje. Todėl montuojant stalčius pakanka prisukti bėgelius ir nereikia jokių papildomų operacijų. Dėka integruotos tylaus uždarymo sistemos Silent System, net ir sunkūs stalčiai užsidarys lengvai ir tyliai.
     Push to open funkcija – stalčiaus atidarymas lengvu paspaudimu – fasadams be rankenėlių.

 • Bėgeliai Actro

     Puikus pasirinkimas montuojant išskirtinio dizaino baldus ar labai didelius stalčius. 5 krypčių reguliavimas, stalčiaus fasado reguliavimas atitinka griežčiausius reikalavimus.

     Pilno ištraukimo bėgeliai Actro yra su integruota tylaus uždarymo sistema Silent System, kuri suteikia galimybę švelniai ir tyliai uždaryti stalčių. Papildomai sumontavus atmetimo mechanizmą su tyliu pritraukimu Push to Open Silent apjungiama elegancija ir patogumas. Sklandus bėgelio Actro riedėjimas ir sinchronizacija daro didžiulį įspūdį, netgi su įspūdinga maksimalia 70 kg apkrova.

     Bėgelis Actro gaminamas iš cinkuoto plieno, todėl tinkamas montuoti ir drėgnose patalpose. Išskirtinai tikslus, stalčiaus bėgelis Actro pasižymi puikiu riedėjimu ir neįtikėtinu stabilumu, užtikrinant aukščiausią kokybę, kuri ir jaučiama, ir girdima. 

 • Guoliniai bėgeliai KA: pažangi technologija - puiki kokybė

  „Hettich“ guoliniai stalčių bėgeliai garantuoja sklandų riedėjimą ir didelį šoninį stabilumą. Grūdinto plieno guoliai, apsupti triukšmą sugeriančiu plastiku, užtikrina ilgametį, patikimą, naudojimą be kasdienės priežiūros bet kurioje srityje. Šie guoliniai bėgeliai gali būti tiek dalinio, tiek pilno, tiek daugiau nei pilno ištraukimo ir idealiai tinkami norint patenkinti reikalavimus biure, svetainėje ar miegamajame.

 • Ritininiai bėgeliai FR: Tiesiog geri

  Pastebimai patogūs atidarant ir uždarant stalčiai: ritinėliai, turintys integruotą savaiminio užsidarymo funkciją ir apsaugą nuo išsitraukimo. Papildoma nauda: stalčius lengva nuimti, pvz. kruopščiai išvalyti ar greitai išnešti jų turinį kur nors kitur. Sistema yra paprasta ir saugi, tvirta ir patvari ir patogi gamybai.

Aktyvūs filtrai

Product added to compare.