Filtruoti pagal

Aksesuarai

0 prekės
 • Virtuvės spintelių interjeras

  Hettich rūpinasi ne tik Jūsų virtuvės išorės išvaizda, bet stengiasi pasiekti ir spintelių vidų. Naujoviškos idėjos, ergonomiškas, patogus dizainas ir patikima technologija suteikia būdų, kaip efektyviai išnaudoti ne tik ūkinių ir pagrindinių spintelių erdves, bet net ir siauras nišas. Tam, kad pakelti baldų patogumo vertę juk nereikia daug.

  Tvarkinga išorėje, sumanu viduje

  Tai yra šiuolaikinių virtuvių šūkis. Išmanios Hettich sistemos leidžia Jums panaudoti visas novatoriškas funkcijas, paslepiant jas už spintelių fasado. Taip pat efektyviai išnaudokite siauras erdves tarp spintelių, ūkinę spintą ir nepasiekiamą kampą apatinėje spintelėje savo klientų labui: užtikrinkite netrukdomą lengvą prieigą prie saugojimo vietos. Universalios sistemos gali būti pritaikytos prie specifinių vartotojo poreikių. Aukštos kokybės medžiagos ir patrauklus dizainas apibrėžia aukščiausios klasės išvaizdą.

 • Puiki tvarka

  Todėl malonu viską tvarkingai susidėti vonios kambaryje ir pagalbinėse patalpose. Kruopščiai struktūrizuotos sistemos ir įvairūs daiktų susidėjimo sprendimai suteikia Jums galimybę susidėti daiktus patogiai ir lengvai prieinamai. Daiktų laikymo vietos ir praktiškas funkcionalumas, jauki aplinka: dabar Jums nebereikia slėpti vonios kambario ar pagalbinių patalpų.

 • Išmani spintos koncepcija:

  Su įvairiomis funkcijomis Amari lentynų sistema yra bet kokių baldų privalumas. Sistema taip pat puikiai tinka integruoti drabužių spintose pagal individualius poreikius. Amari sistema yra keičiamo pločio, todėl ją lengva pritaikyti bet kurioje konstrukcijoje. Ištraukiamos dalys sujungtos su fasadu suteikia dar daugiau patogumo ir pridėtinės vertės kuriamam baldo interjerui.

 • Šiukšliadėžių sistemos

  Puiki idėja kiekvienai atliekų rūšiai: Hettich sukurtos šiukšliadėžių sistemos ir sumanios jų funkcijos ne tik palengvina atliekų rūšiavimą, bet ir skatins Jus dar aktyviau tai daryti. Platus produktų asortimentas leis Jums rasti tinkamiausią šiukšliadėžių sprendimą tiek taupant vietą virtuvėje, tiek realizuojant visus savo įnorius bet kokioje situacijoje - ištraukiamos su fasadu, atidaromos kartu su spintelės durelėmis ar tiesiog montuojamos atskirai. Patraukliai suprojektuotos, tvirtos, patvarios kokybės. Kaip ir visuose Hettich produktuose, estetiniai vaizdas neliko pamirštas.

 • Cadro: aliuminio rėmelių sistema - neišsenkančios idėjos baldų kūrime

  - Galimybė pritaikyti daugelyje konstrukcijų

  - Tikslus pjūvis, optimizuotas dizainas

  - Nesvarbu, baldas atviras, ar uždaras

  - Tvirtinimas prie grindų ar prie sienos

  - Galimybė kurti naujus baldus ir prijungti prie jau esamų

  Cadro aliuminio rėmelių sistemoje naudojami įvairūs aliuminio profiliai ir jungtys. Profiliai skirti 16 mm storio lentynoms iš medžiagų, tokių kaip mediena arba 6 mm storio stiklinėms lentynoms. Sistemos komponentai yra matinės juodos ir nerūdijančio plieno išvaizdos.

  Cadro aliuminio rėmelių sistemos komponentai montuojami greitai, lengvai ir absoliučiai tiksliai. Sistema gali būti montuojama su :

  - LED juostelių apšvietimu

  - Kojelėmis ir ratukais

  - Tinkamomis rankenėlėmis

  - Lankstais Sensys

  - Stumdomų durų sistema SlideLine M

  - Stalčiais AvanTech YOU

Aktyvūs filtrai

Product added to compare.