Filtruoti pagal

Kessebohmer pakėlimo mechanizmai

0 prekės
 • Mažas, bet labai stiprus FREEspace

  Ypatingai lengvas montavimas be įrankių. Greitas tvirtinimas prie korpuso - papildomai tvirtinama tik vienu Euro varžtu. Fasado laikiklio tvirtinimui reikalingi tik 2 varžtai. Mechanizmas ypatingai plonas dėka integruotos spyruoklės, užima mažai vietos tiek į aukštį, tiek į gylį. Integruotas atidarymo kampo ribotuvas. Mechanizme  integruotas tiek inovatyvus aukščio reguliavimas, tiek stiprumo reguliavimas iš priekio, tiek 3D reguliavimas. Oficialiai patvirtinta: sertifikuotas ilgaamžiškumas viršija standartus.

 • Kompaktiškas ir tvirtas FREEflap mini / forte - minimalūs mechanizmai, maksimalūs privalumai

  Praktiškas, subalansuotas ir kompaktiškas. Mini / forte - "mažas stipruolis" FREElift mechanizmų šeimoje. Tik su reikalingu 118 mm montavimo gyliu, mini / forte gali pakelti net iki 27 kg fasadus. Multi-Position STOPP - fasado sustabdymas bet kurioje padėtyje. Ir mes didžiuojamės Vokietijos dizaino apdovanojimu 2015.

 • Šiuolaikinis patogumas FREEFold - stilingas sprendimas aukštoms pakabinamoms spintelėms

  Sumanus sprendimas, leidžiantis patogiai pasiekti spintelės erdvę. Spintelėms, kabinamoms prie lubų, pakabinamoms spintelėms su įvairių dydžių ir svorių fasadais. Šis mechanizmas siūlo projektuotojams daugybę galimybių. Efektingas judesys šiuolaikinėms virtuvėms. Integruota Multi-Position STOPP sistema garantuoja fasado stabdymą bet kurioje vietoje. Viduriniai lankstai su saugos funkcija neleis prispausti pirštų uždarant fasadą. FREEfold idealus sprendimas fasadams su skaidriu stiklu ir vidiniu spintelės apšvietimu.

 • Lygiagretus pakėlimas FREEslide - tiek daug galimybių

  Formą atitinka funkciją. FREEslide pakelia fasadą vertikaliai. Atveriamos naujos projektavimo galimybės. Puikus sprendimas kada yra kelios spintelės viena virš kitos ar spintelės viršuje įmontuotas šviestuvas ar karnizas. Integruota Multi-Position STOPP sistema garantuoja fasado stabdymą bet kurioje vietoje. tai tikrai patogu bet kokiam vartotojui.

 • Stiprus įspūdis FREEswing - idealu vidutiniams ir dideliems fasadams

  Teisingas pasirinkimas vertinantiems komfortą ir praktiškumą. Durelių fasadai pakeliami elegantiški ir be pastangų. Nesvarbu kokio dydžio bus spintelė, FREEswing sukurti taip, kad viskas būtų patogiai pasiekiama. Žinoma, šie mechanizmai turi Multi-Position STOPP funkciją. Kompaktiško dizaino įspūdingai veikiantys, FREEswing mechanizmai puikiai pritaikomi ir virtuvėje, ir vonioje, ir svetainėje.

Aktyvūs filtrai

Product added to compare.