Filtruoti pagal

Stumdomų ir suveriamų durų sistemos

0 prekės
 • Stumdomų durų sistemos: ypatingas komfortas ir plačios pritaikymo galimybės

     „Hettich“ siūlo platų baldų furnitūros asortimentą. Įvairios stumdomų ir suveriamų durų sistemos su skirtingomis bėgelių rūšimis leidžia rasti tinkamus sprendimus visoms baldų konstrukcijoms. Visų dydžių ir medžiagų durys rieda lengvai ir patogiai. O tyliu atidarymu ir uždarymu pasirūpins Silent sistema.

  Išorinės stumdomų durų sistemos: Atidarinėkite ir mėgaukitės.

     „Hettich“ stumdomų durų sistemos su riedėjimo profiliu spintos viršuje leidžia taikyti elegantiškus fasadų sprendimus. Miegamojoje ir gyvenamojoje zonoje geriausias sprendimas kuo geriau išnaudoti spintą yra stumdomos durys. Viską patogu apžvelgti, nėra erdvės apribojimų atidarius duris. Su tylaus uždarymo sistema Silent System durys uždaromos lengvai ir tyliai.

 •    Nesvarbu, ar su riedėjimo profiliu apačioje, ar be jo: „Hettich“ stumdomų durų sistemos vidinėms durims pateisina kiekvieno lūkesčius. Kai durys yra tarp viršutinio ir apatinio korpusų, durų fasadas puikiai suderinamas tiek su spintelių, tiek su drabužių spintų dizainu. Jos patinka visiems, kas jas naudoja.

 • Protingas būdas užverti duris

     „Hettich“ suveriamų durų realizavimo sprendimai suteikia daugybę įdomių dizaino variantų. Laisvai suveriamos durys ar kreipiančiosios sistemos siūlo platų pasirinkimą sprendimų, kaip optimizuoti suveriamų durų pritaikymą. Metai iš metų šios detalės tobulinamos ir šiuo metu gali būti montuojamos praktiškai su bet kokio dydžio, medžiagos ir svorio durimis. Viena idėja, gausybė variantų - viskas iš Hettich.

 • Su "Hettich" technologijos žengė žingsnį pirmyn

     Tai vertikalaus judėjimo ir sustumiamų stumdomų durų sistema su pridėtine verte. Norite sinchroniškai vienu rankos judesiu atidaryti ir uždaryti dvi duris priešingomis kryptimis? Su šia stumdomų durų sistema Jūs galite įgyvendinti savo vizijas. Tai ypač vertinga baldų dizaino naujovė, kuri daro įspūdį projektuojant ir naudojant.

Aktyvūs filtrai

Product added to compare.