Biuro baldų vidaus organizavimas

0 prekės
 • Stalo pakėlimo mechanizmai LegaDrive - sveikesnis ir efektyvesnis darbo būdas

  Reguliuojamo aukščio stalai tampa vis populiaresni biurų ir ofisų balduose. Kadangi daugelis darbdavių žino: ergonomiškos darbo vietos padeda išlaikyti darbuotojų sveikatą ir ilgainiui padidinti darbo našumą. Mechanizmai LegaDrive - tai aukščiausio lygio produktas. Kintama darbo laikysena tarp sėdėjimo ir stovėjimo yra veiksmingas būdas išvengti nugaros skausmų ir stuburo iškrypimų. Todėl mechanizmai LegaDrive padeda išlaikyti gerą sveikatą.

 • Systema Top 2000 stalčių sistema

  Rinkos  Nr. 1 - Systema Top 2000, sukuria tvarkos pojūtį kiekvienoje darbo vietoje. Derindami funkcinius elementus, spalvas, dydžius ir interjero furnitūrą, susikursite baldą, kuris tenkins visus Jūsų poreikius. Nesibaigiančios galimybės išskirti individualumu - viskas vienoje sistemoje. 

 • Biuras reiškia tvarką

  Stalčių sistema Org@Tower suteikia galimybę sukurti ofiso baldus vieno langelio principu. Už durų, rašomojo stalo spintelių, už spintelių su atverčiamomis durimis - įskaitant visas biuro sritis, apgalvoti visi organizaciniai ir funkciniai sprendimai, paverčiantys baldus gerais biuro baldais. Šį sistema sukurs pridėtinę vertę darbo efektyvumui, užtikrins patogų, patikimą naudojimąsi darbo priemonėmis be nuovargio.

 • Stalčių sistema SmarTray - organizuotas ir saugus

  SmarTray stalčių sistema teikia daugybę privalumų. Plastiko SmarTray stalčiai skirti montuoti siaurose angose. Plieniniai SmarTray stalčiai puikiai tinka po reguliuojamo aukščio stalais. Biuro reikmenys, išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris ir nešiojamas kompiuteris saugiai saugomi rakinamame stalčiuje.

  SmarTray plieninių stalčių sistema - patikima saugykla

  Apsaugokite vertingus daiktus, asmeninius daiktus ar konfidencialią informaciją nuo pašalinių akių - naudodamiesi plieniniais SmarTray stalčiais. Nesvarbu, ar biure, ar namuose: patikimai saugoma sistema su integruotu užraktu suteikia pakankamai vietos A4 formato dokumentams, išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, nešiojamiesiems kompiuteriams ir daugeliui kitų dalykų. Integruotas laido įvadas leidžia įkrauti elektroninius prietaisus. Stalčiai yra 50 arba 75 mm aukščio. Elegantiškas SmarTray yra ne tik mažas seifas: įmontuotas pilno ištraukimo bėgelis su tylaus uždarymo sistema Silent System žavi prabangiu atidarymu ir uždarymu. 

  SmarTray plastikinių stalčių sistema - išnaudotos mažos ertmės

  Aukštos kokybės plastiko SmarTray stalčiai suteikia galimybę efektyviai išnaudoti mažas ertmes stalčiuose BigOrg@Tower ar Caddy, arba tiesiai po stalviršiu. 392 mm pločio spintelės puikiai tinka šiai Hettich modulinei sistemai. Galite rinktis iš 40 ir 60 mm aukščio stalčių. Visiškai paslėptas stalčių bėgelis, kuris sukurtas bėgelio Quadro principu. Tylaus uždarymo  mechanizmas Silent System suteikia dar daugiau patogumo.

Aktyvūs filtrai

Product added to compare.