Filtruoti pagal

Išorinių stumdomų durų sistemos

0 prekės
  • Protingas pasirinkimas bet kokiam interjerui

          Minimalistinis dizainas - maksimalus vietos išnaudojimas: TopLine L sukurtas bet kokios konstrukcijos didelėms spintoms. Tinkamas pasirinkimas vertinantiems funkcionalumą, praktiškumą ir durų atidarymo/uždarymo komfortą dėka tylaus uždarymo sistemos Silent System. Tie patys sistemos elementai tinkami tiek medinėms, plokštės ar aliuminio rėmelio durims. Tai suteikia projektavimo laisvę.

  • Paslėptas mechanizmas. Rieda neįtikėtinai tyliai.

       TopLine XL - aukščiausios klasės stumdomų durų furnitūra, išsiskirianti daugybe privalumų pradedant paslėptais montavimo elementais ir baigiant ypatingai tolygiu ir lengvu važinėjimu durų, kurių svoris iki 100 kg. Aukšta kokybė ir puikus dizainas. Naujos kartos tylaus atidarymo/uždarymo sistema užtikrina tikslų ir švelnų atidarymą/uždarymą tiek 2, tiek 3 durų sistemoms. Net masyvias spintas galima greitai ir paprastai sumontuoti.

  • Dizainas judesyje

       Sistema SlideLine M suteikia galimybę įgyvendinti tokias baldų konstrukcijų idėjas kaip atvirų ir uždarų lentynų kombinavimas balde. Viengubo profilio sistemos privalumai atsiskleidžia svetainės, virtuvės ar vonios balduose. Vienas profilis naudojamas dvejoms durims, montuojamoms vienos virš kitų. Tylaus uždarymo sistema, sumontuota vidinėje durelių pusėje, nematoma iš išorės, neleis durims atsitrenkti, todėl durys gali slysti viena į kitą be problemų. Nėra apribojimų, kurioje vietoje durys turtėtų būti sustabdytos.

Aktyvūs filtrai

Product added to compare.