Filtruoti pagal

Pakėlimo mechanizmai

0 prekės
 • Protingai pagaminti FREElift - aukščiausios klasės mechanizmai

  Pažangus, kompaktiškas, tikslus. Pažangiausia pakeliamų durelių sistema rinkoje, atitinkanti visus reikalavimus išvaizdai ir funkcionalumui. estetiškumas yra emocionalus kriterijus, kurį šiandien turi pasiekti net ir techniniai produktai. Jie turi ne tik nepriekaištingai veikti, bet ir puikiai atrodyti. Ploni ir elegantiškos išvaizdos FREElift mechanizmai pabrėžia Kessebohmer aukščiausių technologijų privalumus. Šiuolaikinės technologijos ir išvaizdos derinys

  FREElift mechanizmams atidaryti ir uždaryti tereikia švelnaus kaip šilkas ir lengvo kaip plunksna judesio. Lengvas ir harmoningas judėjimas be triukšmo ir papildomų pastangų - tai išskirtinės savybės, atitinkančios vartotojų poreikius.

  Inovatyvūs ir ypatingai lengvai atidaromi mechanizmai gali būti naudojami ne tik virtuvėse, bet ir vonios ar svetainės balduose. Maži ir ploni mechanizmai palieka maksimaliai daugiau vietos daiktų pasidėjimui ir netrukdo pasiekti reikalingus daiktus.

  Įprastai pakeliamoms durims, dviguboms durims, vertikaliai pakeliamoms bei pakeliamoms kampu durims. Ir visa tai lengvu judesiu. Tobulo judėjimo patirtis.

  FREEspace, FREEflap, FREEfold, FREEslide ir FREEswing ne tik atitinka keliamus reikalavimus funkcionalumui, bet ir įgyvendina vartotojų lūkesčius estetiškam vaizdui. nesvarbu ar Jūs ieškote sprendimų mažai ar didelei virtuvei, plati gama FREElift mechanizmų padės puikiai išspręsti problemas.

  Dar patogiau su eTouch - elektroninio atidarymo sistema. Paprasčiausiai prisilietus prie fasado aktyvuojamas atidarymas-uždarymas.

Aktyvūs filtrai

Product added to compare.