Filtruoti pagal

Aksesuarai virtuvei

0 prekės
 • Virtuvės spintelių interjeras

  Hettich rūpinasi ne tik Jūsų virtuvės išorės išvaizda, bet stengiasi pasiekti ir spintelių vidų. Naujoviškos idėjos, ergonomiškas, patogus dizainas ir patikima technologija suteikia būdų, kaip efektyviai išnaudoti ne tik ūkinių ir pagrindinių spintelių erdves, bet net ir siauras nišas. Tam, kad pakelti baldų patogumo vertę juk nereikia daug.

  Tvarkinga išorėje, sumanu viduje

  Tai yra šiuolaikinių virtuvių šūkis. Išmanios Hettich sistemos leidžia Jums panaudoti visas novatoriškas funkcijas, paslepiant jas už spintelių fasado. Taip pat efektyviai išnaudokite siauras erdves tarp spintelių, ūkinę spintą ir nepasiekiamą kampą apatinėje spintelėje savo klientų labui: užtikrinkite netrukdomą lengvą prieigą prie saugojimo vietos. Universalios sistemos gali būti pritaikytos prie specifinių vartotojo poreikių. Aukštos kokybės medžiagos ir patrauklus dizainas apibrėžia aukščiausios klasės išvaizdą.

 • Saugojimo menas!

  Spintelė FLIPDOOR, su mechaniniu fasado atidarymu.

  FLIPDOOR yra estetinė, visiškai sumontuota, prie sienos tvirtinama spintelė. FLIPDOOR stebina ypač sklandžiai veikiančiu ir erdvę taupančiu atidarymo mechanizmu. FLIPDOOR sėkmingai debiutavo SICAM parodoje 2019 m.

Aktyvūs filtrai

Product added to compare.