Filtruoti pagal

Suveriamų durų sistemos

0 prekės
 • Atraskite suveriamas duris iš naujo

     Su WingLine L Jūs pasieksite visiškai naują komforto lygį. Revoliucinis atidarymo mechanizmas Push / Pull to move suteikia galimybę pasiekti viską, kas yra spintoje, tik vienu rankos judesiu. Įspūdingas panoramos efektas! Kiti privalumai: optimizuotas riedėjimo efektyvumas, lengvas ir švelnus atidarymas ir uždarymas, patogu sumontuoti net ir vienam dėka pagalbinių šablonų ir minimalus durų dengimas  ir laikymas atidarytoje padėtyje. Idealus miegamasis, virtuvė ir biuras.

 • Ekonomiškas stebuklas

  Patikima technologija už nepriekaištingą kainos ir kokybės santykį: WingLine S suveriamų durų sistema valdoma be kreipiančiųjų profilių korpuso apačioje - tai optimalus sprendimas ypač mažiems fasadams.

 • Gigantiškoms užduotims atlikti

  WingLine 230 yra suveriamų durų sistemų milžinė: didesni nei 6 m² plotai atveriami vienu judesiu. Puikiai tinka didelėms spintoms, pvz. biure ar pagalbinėse patalpose. Idealiai tinkama atlikti kambarių pertvaros funkciją. Ar kambarius atskiriančią sieną gyvenamosiose patalpose, kurią galima atidaryti ir uždaryti vienu rankos judesiu. WingLine 230 turi būtent tai, ko reikia!!! Suveria duris, kurių sparnų svoris yra nuo 20 iki 25 kg. Itin tvirta sistema: sparnai sujungiami greito montavimo lankstais Sensys 8645i. WingLine 230 sistemai nereikia nei centrinių plokščių, nei jokių kreipiančiųjų profilių korpuso apačioje.

 • Ypatingai žavintis

  Niekada nenuvilsite savo klientų su tvirta WingLine 220 suveriamų durų sistema. Durys tvirtinamos prie korpuso šono, riedėjimo profilis viršuje, todėl suveriamų durų sistema lengvai ir patogiai perstumia net sunkias ir aukštas duris. Durų sparnai galimi iki 25 kg. Korpuso viršuje sumontuotas riedėjimo profilis elegantiškai pasislepia už durų. 

 • Atsiskleidžianti jėga

  Pritvirtinta prie korpuso, WingLine 77 suveriamų durų sistema nesukels Jums jokių problemų suveriant 25 kg sveriančias duris. Durų riedėjimas yra tiksliai kontroliuojamas ir labai švelnus. Durų tvirtinimas prie korpuso su greito montavimo lankstais Sensys 8645i su taupo daug brangaus Jūsų laiko.

 • Fantastiškas lankstumas

  Su Wing 77 stumdomų durų sistema galite pagaminti spintas su dviem durų sparnais (ne daugiau kaip po 25 kg) arba keturiais durų sparnais (po 20 kg). Sistemos privalumas: visas durų komplektas laisvai juda! Durų komplektai taip pat gali būti tarpusavyje susiję. Nustebinkite savo klientus individualiai pritaikytais suveriamų durų sprendimais miegamajam ar biurui. Wing 77 suteikia Jums lankstumo tai padaryti.

Aktyvūs filtrai

Product added to compare.