Stalčiai SmarTray

0 prekės

Aktyvūs filtrai

Stalčių sistema SmarTray - organizuotas ir saugus

SmarTray stalčių sistema teikia daugybę privalumų. Plastiko SmarTray stalčiai skirti montuoti siaurose angose. Plieniniai SmarTray stalčiai puikiai tinka po reguliuojamo aukščio stalais. Biuro reikmenys, išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris ir nešiojamas kompiuteris saugiai saugomi rakinamame stalčiuje.

SmarTray plieninių stalčių sistema - patikima saugykla

Apsaugokite vertingus daiktus, asmeninius daiktus ar konfidencialią informaciją nuo pašalinių akių - naudodamiesi plieniniais SmarTray stalčiais. Nesvarbu, ar biure, ar namuose: patikimai saugoma sistema su integruotu užraktu suteikia pakankamai vietos A4 formato dokumentams, išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, nešiojamiesiems kompiuteriams ir daugeliui kitų dalykų. Integruotas laido įvadas leidžia įkrauti elektroninius prietaisus. Stalčiai yra 50 arba 75 mm aukščio. Elegantiškas SmarTray yra ne tik mažas seifas: įmontuotas pilno ištraukimo bėgelis su tylaus uždarymo sistema Silent System žavi prabangiu atidarymu ir uždarymu. 

SmarTray plastikinių stalčių sistema - išnaudotos mažos ertmės

Aukštos kokybės plastiko SmarTray stalčiai suteikia galimybę efektyviai išnaudoti mažas ertmes stalčiuose BigOrg@Tower ar Caddy, arba tiesiai po stalviršiu. 392 mm pločio spintelės puikiai tinka šiai Hettich modulinei sistemai. Galite rinktis iš 40 ir 60 mm aukščio stalčių. Visiškai paslėptas stalčių bėgelis, kuris sukurtas bėgelio Quadro principu. Tylaus uždarymo  mechanizmas Silent System suteikia dar daugiau patogumo.

Product added to compare.