Užsakomų prekių suma turi būti ne mažesnė nei 10 Eur.

Įsigytas prekes galite nemokamai atsiimti UAB „Hetlita“ salonuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje arba pasirinkti, kad prekė būtų pristatyta Jūsų nurodytu adresu.

Nemokamas atsiėmimas parduotuvėse

Elektroninėje parduotuvėje užsakytas prekes galite nemokamai atsiimti UAB „Hetlita“ salonuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje.

Norėdami patys atsiimti prekes nemokamai, užsisakydami jas pasirinkite „Atsiimti parduotuvėje“. Atsiimant užsakymą turite:

        · pateikti užsakymo numerį;

        · ir pateikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą.

Kada atsiimti prekes?

Paruošę Jūsų užsakymą, elektroniniu paštu informuosime, kad jau galite atvykti jo atsiimti. Po šio pranešimo per 30 dienų lauksime Jūsų atvykstant. Jei manote, kad nespėsite atsiimti užsakymo per nurodytą laiką, būtinai praneškite apie tai elektroniniu paštu eparduotuve@hetlita.lt, kitaip Jūsų užsakymas bus atšauktas. Prekes atsiėmimui paruošime per 1-2 dienas po užsakymo apmokėjimo. Svarbu žinoti, kad:

       ·pasirinkę už užsakymą mokėti banko pavedimu (ne iš hetlita.lt puslapio), informuokite apie tai elektroniniu paštu eparduotuve@hetlita.lt, kitaip užsakymas gali nebūti laiku atliktas;

           · atsiimti užsakymą gali tik jį pateikęs žmogus. Jei Jūsų pirkinį turi atsiimti kitas žmogus, užsakydami prekę būtent jį nurodykite kaip gavėją. Jei pirkėjas yra juridinis asmuo, reikės įgaliojimo atsiimti prekę.

Pristatymas į namus

Jei pageidaujate užsakymą gauti su kurjeriu, užsisakydami prekę, pasirinkite, kad ji būtų pristatyta Jūsų nurodytu adresu. Užsakymo pristatymo kaina bus įskaičiuota užsakymo sukūrimo metu. Įprastai prekės išsiunčiamos per 1-5 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Užsakius daugiau negu vieną prekę, jos gali būti pristatytos ne vienu kartu. Už tai papildomas transporto mokestis nėra taikomas.

Užsakymas bus pristatytas kitą darbo dieną po išsiuntimo (apie išsiuntimą informuosime el. paštu). Dėl tikslaus pristatymo laiko, kurjeris su Jumis susisieks.

Prekių pristatymo kaina priklauso nuo bendros už prekes mokėtinos sumos:

· perkant už 140 Eur ir daugiau – nemokamai;

· perkant iki 140 Eur – 5 Eur.

Product added to compare.