Filtruoti pagal

Lankstai

0 prekės
 • Hettich lankstai yra tobulų durų pagrindas: naujoviški, patikimi ir ilgaamžiai

  Jie užtikrina aukščiausią kokybę. Lankstai Sensys ir Intermat greito montavimo lankstai yra ypač lengvai montuojami ir reguliuojami be jokių pastangų. Daugybę apdovanojimų pelnęs lankstas Sensys padarė revoliuciją lankstų pasaulyje su nepastebimai integruota tylaus uždarymo sistema „Silent System“. Kartu su lankstu Intermat jie suteikia galimybę realizuoti praktiškai bet kokį sprendimą projektuojant baldus.

  Gražu. Ir tobulai tylu: Sensys lankstas

  Hettich Sensys lankstai - tobulų spintelių siela. Neprilygstami sprendimai kiekvienam baldui, reikalaujančiam unikalių montavimo ir reguliavimo galimybių. Aukštos kokybės amortizavimo sistema Silent System, integruota lankste, leidžia mėgautis tobulu tyliu durelių uždarymu.

  Keturios priežastys, kodėl reiktų rinktis Sensys:

  1. Nepriekaištingas tylus uždarymas:

  - Sensys puikiai tiks naudojant ne tik didelėms, sunkioms, bet ir mažoms durelėms.
  - Ekonomiškas, nes kai kurių dydžių durelėms reiks naudoti vienu lankstu mažiau nei įprastai.

  2. Durelės visada užsidaro patikimai, nepriklausomai nuo aplinkos temperatūros:

  - ideali uždarymo ir amortizavimo funkcija, esant itin dideliam temperatūros diapazonui nuo + 5 °C iki + 40 °C.
  - Durelės užsidarys tyliai ir esant aukštesnei temperatūrai bei neliks praviros ir esant žemesnei temperatūrai.

  3. Unikalus pritraukimo kampas nuo 35° :

  - lankstas tyliai ir švelniai uždarinėja dureles visai nepriklausomai ar Jūs švelniu ar emocionaliu rankos judesiu jas pastūmėte.

  4. Harmoningas, išbaigtas baldo vaizdas:

  - aukštų technologijų ir puikios išvaizdos dermę patvirtina ne vienas lanksto Sensys laimėtas apdovanojimas.

 • Patikima kokybė iš patikimas paslaugas teikiančio partnerio: Intermat

       Intermat lankstai lengvai montuojami net pradedantiesiems baldų gamyboje. Intermat lankstų variantai aprėpia beveik visus galimus montavimo variantus. Šie lankstai leis lengvai atidarinėti dureles visą jų eksploatacijos periodą. Kasdieniam naudojimui lankstai Intermat suteiks juntamo patogumo gyvenamajai erdvei, nes su jais spintelės duris galima optimaliai tyliai uždaryti, naudojant tylaus uždarymo funkciją „Silent“.
       Platus pritaikymas, greitas ir lengvas montavimas, paprastas reguliavimas, patrauklus dizainas, puiki kokybė ir tylus uždarymas - šiomis savybėmis pasižymi lankstai Intermat.

 • Švelnaus uždarymo funkcija visiems: lankstas Novisys 

  Ribotą biudžetą turintys baldų pirkėjai taip pat tikisi vis daugiau praktinio patogumo. Lankstas Novisys suteikia galimybę integruotą tylaus uždarymo Silent System funkciją turėti visiems. Modernus, tvarus lankstas Novisys nepalieka jokių abejonių dėl efektyvaus išteklių naudojimo, aukščiausios kokybės funkcionalumo ir ilgo tarnavimo laiko. Baldų gamintojai gauna dvigubai daugiau naudos: madingi baldai su pridėtine verte ir dideliu ekonomiškumu.

 • Kokybiški lankstai su pridėtine verte „SlideOn“

       Paprasta montuoti ir patogu standartinėse zonose: lankstą „SlideOn“ iš „Hettich“. Su paslėptais lankstais „SlideOn“, kaip įprastai, mėgausitės aukšta gryno plieno furnitūros kokybe. Su „SlideOn“ dvigubos spyruoklės efektu kiekvienoje situacijoje patikimai atidarysite ir uždarysite duris. Spyruoklė duris arba iki galo atidaro, arba iki galo uždaro taip, kad jos lieka arba uždaroje, arba atviroje padėtyje. Dvigubos spyruoklės efektas suteikia papildomą praktinę naudą, nes taip išvengiama galimų subraižymų iš vidinės durų pusės, kurie gali atsirasti dėl judančių viduje montuojamų dalių.
       Lankstą „SlideOn“ pritvirtinsite per kelias sekundes labai paprastai. Montuojant lankstus „SlideOn“ su „Hettich“ montavimo plokštelėmis suteikia įdomią galimybę naudoti plonas vidines sieneles iki 15 mm.

Aktyvūs filtrai

Product added to compare.