Filtruoti pagal

Vidinių stumdomų durų sistemos

0 prekės
 • Dizainas judesyje

     Sistema SlideLine M suteikia galimybę įgyvendinti tokias baldų konstrukcijų idėjas kaip atvirų ir uždarų lentynų kombinavimas balde. Viengubo profilio sistemos privalumai atsiskleidžia svetainės, virtuvės ar vonios balduose. Vienas profilis naudojamas dvejoms durims, montuojamoms vienos virš kitų. Tylaus uždarymo sistema, sumontuota vidinėje durelių pusėje, nematoma iš išorės, neleis durims atsitrenkti, todėl durys gali slysti viena į kitą be problemų. Nėra apribojimų, kurioje vietoje durys turtėtų būti sustabdytos.

 • Maksimalus, bet nebrangus komfortas

  Universali, lengvai pritaikoma stumdomų durų sistema baldams ir interjero sprendimams.

  SlideLine 16 yra dvigubo riedėjimo profilio stumdomų durų Sistema vidinėms durims, kuri suteikia maksimalų dizaino lankstumą, nes gali būti naudojama tiek spintelėms ar patalpų pertvaroms, tiek ir vietoj durų. SlideLine 16 veikia sklandžiai ir tyliai net ir sumontavus su didelėmis durimis. SlideLine 16 sistemos profiliai gali būti trumpinami, todėl juos galima tiksliai pritaikyti, paprasčiausiai juos nupjovus.

 • Puikūs vartai į stumdomų durų pasaulį

     SlideLine 55 - stumdomų durų sistema, su riedėjimo profiliu apačioje.  Sistema nepalieka abejonių dėl paprasto montavimo ir patogaus naudojimo. Lengvos durys, sveriančios iki 15 kg, montuojamos plastikiniuose profiliuose. Aliuminio profiliai naudojami sunkesnėms durims - iki 30 kg. Papildomai sistemą galima patobulinti pastebimu efektu, pridedant tylaus uždarymo funkciją Silent System.

 • Patogi namuose, praktiška biure

     Sistema SlideLine 55 Plus užtikrina tylų ir tolygų stumdomų durų važinėjimą. Judėjimo profilis montuojamas apačioje, o kreipiantysis - spintos viršuje. Durys, kurių vienos montuojamos kaip vidinės, o kitos - išorinės, kuria unikalų dizainą. Tylaus uždarymo sistema Silent System, montuojama į duris yra nematoma, bet jaučiama jos puiki funkcija.

 • Švelnus riedėjimas ir vidutinio dydžio durims

     SysLine - puiki sistema vidutinio dydžio spintoms. Neaukštos ofiso spintos su 3 ar 4 lentynėlėmis pagal konstrukciją panašios į svetainės ar virtuvės viršutines spinteles. Pakabinamų durų sistema SysLine vilioja tyliu ir sklandžiu judėjimu. Tylų uždarymą/atidarymą užtikrina sistema Silent System. Tylaus uždarymo sistema yra pilnai integruota į profilį. Neužima papildomos vietos spintelėje.

 • Sėkmingam naudojimui

     TopLine 110 stumdomų durų sistema jau montuojama begalėje stumdomų durų. Su ja be vargo galima stumdyti iki 20 kg svorio ir iki 2000 mm aukščio duris. Sistema praktiškai nematoma - tai puikus pagrindas projektuojant biuro ir svetainės baldus. Sumontuota tylaus uždarymo sistema Silent System leidžia švelniai ir tyliai uždaryti bet kokias duris.

 • Klasikinė stumdomų durų sistema drabužinėms

     TopLine 25/27 - išbandyta ir laiko patikrinta stumdomų durų sistema. Ji yra puikus ir ekonomiškas sprendimas vidinėms stumdomoms durims, sveriančioms iki 25 kg. 1 arba 2 bėgelių profiliai lengvai pritvirtinami prie viršutinės korpuso dalies ir paslepiami su priekiniu skydeliu. Stumdomų durų sistemą galima derinti su įvairiomis kreipiančiosiomis sistemomis, suteikiant visišką lankstumą grindjuosčių konstrukcijose.

 • Patikrinta laiko

     Naudodami TopLine 1 stumdomų durų sistemą galite patikimai sumontuoti sunkias vidines duris. Ši stumdomų durų sistema be vargo palaiko iki 75 kg sveriančias spintų duris. Ridėjimo profilį lengva pritvirtinti prie viršutinės korpuso dalies ir paprasčiausiai paslėpti apdaila. TopLine 1 galite derinti su įvairiomis kreipiančiosiomis sistemomis - tai leidžia jums suprojektuoti grindjuosčių konstrukciją bet kokiu pasirinktu būdu.

 • Didelis mažylis

     Nesudėtinga technologija. Patogi sistema naudoti kasdien. SlideLine 56 - stumdomų durų sistema su riedėjimo profiliu apačioje, turinti daug galimybių. Šią sistemą galite montuoti su durimis iki 2000 mm aukščio ir sveriančias net 40 kg - tai ne tik protingas sprendimas indaujoms, bet ir mažesnėms drabužinėms. Montavimas negali būti lengvesnis: į viršutinėje ir apatinėje korpuso dalyse išfrezuotus griovelius įpresuokite po du profilius.

 • Stulbinanti stiklo išvaizda

     Stiklinių stumdomų durų SlideLine 97 sistema leidžia jums sukurti savo individualaus dizaino stiklines vitrinas. Stiklinės durys stumdomos specialiai suprojektuotais išgaubtais profiliais, užtikrinančiais tikslų, saugų stumdymą. Su niekuo neprilygstama prabanga: rutuliniai guoliai su plieniniu išoriniu žiedu ir garsą sugeriančiu plastikiniu apvalkalu užtikrina nuolatinį sklandų ir tylų riedėjimą. Skirtas 5, 6 arba 8 mm storio stiklui ir durims, sveriančioms iki 25 arba 50 kg.

Aktyvūs filtrai

Product added to compare.