Vertikalaus judėjimo ir sustumiamų durų sistemos

0 prekės
  • Vertikaliai sinchroniška

       VerticoSynchro 1 riedėjimo tako vertikalaus judėjimo stumdomų durų sistema vienu metu stumia dvi duris - aukštyn ir žemyn. Sveriančios iki 15 kg, durys montuojamos vidiniame arba išoriniame aliuminio profilyje. Sinchroninio veikimo mechanizmas integruotas profilyje.

  • Spintelės su šou efektu

       Vertikali stumdomų durų sistema VerticoMono suteikia kūrybiškų ir praktiškų akcentų virtuvėje ir visur kitur namuose. Sveriančios iki 15 kg, durys montuojamos vidiniame aliuminio profilyje. Visi sistemos komponentai montuojami iš anksto ir yra paslepiami aliuminio arba medžio profiliu. Sistemą VerticoMono yra lengva ir patogu naudoti, todėl ji idealiai tinkama laisvalaikio balduose, praktiškose patalpose virtuvėje ir biure ... Iš tikrųjų galite montuoti ją ten, kur norite patogumo.

  • Genijaus smūgis

       Durys, sumontuotos su sustumiamų durų sistema KA 5740, suteiks Jums galimybę paslėpti darbo ar laikinai nenaudojamas erdves namuose. Tiesiog atidarius duris, sustumiame jas į tam skirtas ertmes spintoje, o baigę darbą, lengvai ištraukiame ir uždarome. Puikiai tinka, pavyzdžiui, televizoriaus ir garso įrangos spintelėse arba kokteilių spintelei, kuri atidaroma ir uždaroma taip pat greitai. Sustūmimo mechanizmas taip pat nematomas: paprasčiausiai naudojant lankstus. Ši sustumiamų durų sistema KA 5740 tinkama 300 - 700 mm pločio durims. 

Aktyvūs filtrai

Product added to compare.