Štai kodėl geras Hettich dizainas taip pat naudingas Jūsų verslui. Apdovanojimus pelnęs gaminių dizainas pritraukia dėmesį!

 - Vartotojai visada daugiau dėmesio skiria geram dizainui. Individualumas yra didžiulė tendencija, kuri lydi sprendimo priėmimą dėl konkretaus produkto per visą baldų projektavimo kelionę. Gerai žinomo apdovanojimo logotipas perteikia kokybę ir gali turėti įtakos apsisprendimui įsigyti furnitūrą.

- Architektus ir dizainerius ypač traukia dizaino kokybė. Juk tai „jų pasaulis“. Čia aistra ir žinios geram dizainui yra akivaizdžios.

- Baldų gamintojai, nesvarbu, ar tai būtų staliai, ar pramonės įmonės, gali aktyviai pasinaudoti šiais pranašumais reklamuodamiesi ir išsiskirti iš konkurentų.

- Mažesni baldininkai gali naudoti žinomus apdovanojimų logotipus savo reklamoje tiek internete, tiek baldų salonuose.

csm_142024_a_74ddabf46e.jpg
     Pasukamas mechanizmas FurnSpin

   Ar yra būdas sukurti visiškai kitokias spinteles ar lentynas? "Hettich" jį rado: naujoviškas, pasukamas mechanizmas "FurnSpin", skirtas premium segmentui, panaikina senus formatus ir kūrybiškai keičia baldų dizainą. Atidaromos ar atlenkiamos durelės daugiau Jums nebetrukdys - dabar didžiąją dalį spintelės korpuso galima lengvai pasukti. Stilingas pasukimas atskleidžia, kas yra viduje. Viską vėl norint paslėpti nuo akių, dar vienas pasukimas grąžina baldą į uždarą būseną. "FurnSpin" - džiaugsmas, žavintis visų tipų balduose.

      Du baldai viename

"FurnSpin" demonstruoja jaudinantį baldo keitimąsi iš "uždaro" ir "atviro" su stulbinamu efektu. Užtenka elegantiško pasukimo, kad uždaras baldas virstų atvira lentyna ir akimirksniu pakeistų kambario atmosferą: uždarytas, kad prireikus atrodytų tvarkingai ir švariai, arba atidarytas, kad viskas matytųsi. Bet kokiu atveju, spintelę galima naudoti tiek daiktams, kuriuos nebūtinai norite, kad visi matytų, laikyti, tiek namų apyvokos reikmenims, kuriuos mėgstate demonstruoti.

PLAČIAU >
     AvanTech YOU Illumination

   Šviesa tampa vis svarbesnė daugelyje produktų ir gyvenimo sričių. Gyvenamosiose patalpose, ypač virtuvėje, šviesa suteikia jaukumo ir yra asmeninio gyvenimo būdo išraiška. LED šviestuvai balduose sukuria naujas dizaino galimybes. Stalčiuose vyrauja paprasta, puristinio dizaino tendencija. Naujoviškas šviesos akcentas dabar papildo AvanTech YOU stalčių sistemą. - arba kaip lengva dekoratyvinė juostelė stalčiaus viršuje arba kaip apšviečiamas stiklo intarpas aukštesniuose stalčiuose. AvanTech YOU apšvietimas unikaliai išryškina individualumą. Nereikalingi elektros laidai, įkraunama baterija maitina šviesos diodus.

 
PREKIŲ ASORTIMENTAS > PLAČIAU >

     Stalčiai ArciTech: kai kokybė tampa patirtimi

   "ArciTech" pakeri dideliu patogumu ir nepakartojamu stabilumu. Individualios dizaino galimybės, didžiulė apkrova, nepaprastas ekonomiškumas. Stalčiai "ArciTech" pristato save iš geriausios pusės. Tik su vieno tipo stalčiaus šoneliu lengvai ir efektyviai galima sumontuoti daugybę stalčių su įvairiais dizaino ir funkcijų variantais. Taip, kaip norite Jūs. Net ir su didele apkrova, bėgeliai "Actro" visada tylai ir švelniai užsidarinės. Švelnus. Stiprus. Lankstus.

PREKIŲ ASORTIMENTAS > PLAČIAU >
      Lankstas SENSYS

   Šie lankstai pasižymi patrauklia dizaino koncepcija ir slepia naujas ir patogumui skirtas technologijas. Su integruotu amortizatoriumi, lankstai buvo sukurti taip, kad tyliai ir švelniai uždarytų baldų dureles. Ypatingai dėl estetinės išvaizdos ir aukštos kokybės medžiagų pasirinkimo, buvo sukurta stilinga lankstų karta, kurios funkcionalumas nepastebimas, bet jaučiamas. Elegantiškas lanksto puodelio dangtelis slepia tvirtinimo varžtus, kitas slepia lanksto kojelę. Nematomai integruotas amortizatorius automatiškai ir sklandžiai uždaro bet kokias duris, net ir iš plataus atidarymo kampo, užtikrinant didesnį komfortą virtuvės erdvėse.

PREKIŲ ASORTIMENTAS > PLAČIAU >
   
   Lankstas SENSYS plataus atidarymo kampo

   Lankstas Sensys sujungia dizainą su patogumu ir prabangos jausmu, kurie suteikia teigiamas emocijas. Tai apima tylų ir švelnų durų uždarymą nuo neįprastai plataus 35 laipsnių užsidarymo kampo. Patikimai užsidarančios ir tolygus, švelnus uždarymo veiksmas yra garantuotas temperatūros diapazone nuo +5 °C iki +40 °C. Naujasis plataus atidarymo kampo lankstas su integruota tylaus uždarymo sistema suteikia daugybę privalumų, skirtas baldams, kuriems reikalinga plačiai atidaryti dureles. 

PREKIŲ ASORTIMENTAS > PLAČIAU >
   Lankstas SENSYS plonoms durelėms

   Lankstas Sensys 8646i plonoms durims suteikia baldų gamintojams didžiausią dizaino laisvę ir galimybę kurti įvairiausius baldus. Tai leidžia naudoti plonus korpusus nuo 8 mm storio. Taip pat masyvūs fasadai pagaminti iš pvz. kieto paviršiaus medžiagos yra plonos konstrukcijos. Išskirtinių medžiagų išvaizda dabar gali būti lengvai derinama su puristiškomis siauromis formomis. Lankstas Sensys 8646i plonoms durims su itin plokščiu puodeliu ir integruota Silent System sistema papildo esamą lankstų Sensys asortimentą kaip sprendimas plonoms durims.

PREKIŲ ASORTIMENTAS > PLAČIAU >
    Lankstas SENSYS storoms durims

   Lankstas Sensys sujungia dizainą su patogumu ir prabangos jausmu, kuris suteikia teigiamas emocijas. Tai apima tylų ir švelnų durų uždarymą nuo neįprastai plataus 35 laipsnių  užsidarymo kampo. Patikimai užsidarančios ir tolygus, švelnus uždarymo veiksmas yra garantuotas temperatūros diapazone nuo +5 °C iki +40 °C. Lankstas Sensys storoms durims su integruota Silent System sistema turi pranašumų, kurie palaiko storų, sunkių durų tendencijas baldų pramonėje. Montuojant šiuos lankstus, fasaduose matomi ypač siauri tarpeliai. Remiantis puristiniu standartinio lanksto „Sensys“ dizainu, taip pat pakanka dviejų lankstų, kad būtų užtikrintas švelnus uždarymas.

PREKIŲ ASORTIMENTAS > PLAČIAU >
    Mechanizmas Push to Open Silent

   Mechanizmo Push to open Silent pagalba atidaromos durelės, gaminant jas be rankenėlių. Tai kompaktiškas įrenginys tiesiog įsukamas į korpusą ir tinka visoms įprastoms spintelių konstrukcijoms. Gaminamas baltos, pilkos ir antracito spalvos, todėl nepastebimai dera prie atitinkamos korpuso spalvos.

PREKIŲ ASORTIMENTAS > PLAČIAU >
   
   Stumdomų durų sistema TopLine XL

    Stumdomų durų sistema iš "Hettich" - TopLine XL yra raktas kuriant spintas, daugiausia dėmesio skiriant išskirtiniam jų dizainui. Sistema nustato naujus praktinio patogumo ir saugaus bei nesudėtingo montavimo standartus. Savo komponentais, beveik visiškai paslėptais nuo akių, TopLine XL sukuria tobulai subalansuotą bendrą vaizdą: itin siauras riedėjimo profilis, taip pat paslėptas Silent System elementas. Dekoratyviniai trijų spalvų dengiamieji profiliai, suderinti su spintos dizainu, uždengia profilį – neįtikėtinai lengvas atidarymas ir švelnus uždarymas.

PREKIŲ ASORTIMENTAS > PLAČIAU >
   Suveriamų durų sistema WingLine L

   Atidarymo mechanizmo „Push / Pull to move“ pagalba, suveriamų durų sistema WingLine L atidaroma vos paprastu, lengvu rankos judesiu. Nesvarbu, ar durys turi rankenėlę, ar ne. WingLine L sistema tinka iki 2400 mm aukščio ir 600 mm pločio durims. Durelių išsikišimas yra minimalus, todėl jos netrukdo ištraukti stalčius ar pasiekti lentynose sudėtus daiktus. 

PREKIŲ ASORTIMENTAS > PLAČIAU >
     Pasukama lentynėlė ComfortSpin

   Pasukama lentynėlė ComfortSpin suteikia daugybę privalumų ir pritaikymo būdų. Pirmyn arba atgal: „Hettich“ besisukanti „ComfortSpin“ lentynėlė ne tik sukasi 360 laipsnių kampu, bet ir dalinai išsisuka iš už lentynėlės sukimo metu. „ComfortSpin“ išsprendžią problemą, kai šaldytuve ar bet kuriame kitame balde esančiose lentynėlėse pamirštame giliai padėtu daiktus. Besisukančią lentynėlę galima lengvai nuimti valymui. Mėgaukitės sukimo malonumais su ComfortSpin.

PREKIŲ ASORTIMENTAS > PLAČIAU >
   Elektromechaninė atidarymo sistema Easys

   Paprasta, be rankenėlių, gražu: elektromechaninė atidarymo sistema Easys yra tokia galinga, kad lengvai įveikia šaldytuvo magnetinio laikiklio uždarymo jėgą. Dėl to šaldytuvo durys ir korpuso durelių blokas yra patikimai atidaromos švelniai paspaudus. Šaldytuvai, kuriuose yra „Easys“, atsidaro tik tada, kai iš tikrųjų reikia. Ir galima uždaryti ranka įprastu būdu. Ištobulinta atidarymo sistema patikimai apsaugo nuo bet kokio netyčinio atidarymo. Tai reiškia, kad nereikia jokio elektrinio uždarymo. Išstumiamasis kaištis sukurtas be magneto ir nekelia pavojaus nei mechaniškai, nei elektromagnetiškai.

PREKIŲ ASORTIMENTAS > PLAČIAU >
   Stalčiai AvanTech YOU

   Stalčių "AvanTech" žavi iškisrtiniu ir individualiu stiliumi, be to, visiškai nereikia jokių dangtelių ar skylių stalčiaus šonelyje. Aukštos kokybės aliuminio apdailos detalės suteikia sistemai puristinę išvaizdą. 5D krypčių fasado reguliavimas leidžia sukurti plonus tarpelius tarp fasadų. Be to, stalčiuose "AvanTech" montuojami bėgeliai pasižymi puikiomis riedėjimo savybėmis ir dideliu stabilumu, o jų keliamoji galia siekia iki 70 kg.

PREKIŲ ASORTIMENTAS > PLAČIAU >
  Stalčiai Atira

   "Atira" stalčių sistema, pasižyminti drąsiais kampuotais kontūrais, patraukliomis spalvomis ir didele papildomų elementų įvairove, suteikia daugybę dizaino galimybių. Toks dizaino lankstumas pasiekiamas naudojant vieną šonelį, kuris yra labai ekonomiškas gamybos, sandėliavimo ir logistikos požiūriu. Dėl to "Atira" yra patrauklus sprendimas, kai kalbama apie stalčius.

PREKIŲ ASORTIMENTAS > PLAČIAU >
  Stumdomų durų sistema SlideLine M

   Sistema SlideLine M suteikia galimybę įgyvendinti tokias baldų konstrukcijų idėjas kaip atvirų ir uždarų lentynų kombinavimas balde. Viengubo profilio sistemos privalumai atsiskleidžia svetainės, virtuvės ar vonios balduose. Vienas profilis naudojamas dvejoms durims, montuojamoms vienos virš kitų. Tylaus uždarymo sistema, sumontuota vidinėje durelių pusėje, nematoma iš išorės, neleis durims atsitrenkti, todėl durys gali slysti viena į kitą be problemų. Nėra apribojimų, kurioje vietoje durys turtėtų būti sustabdytos.

PREKIŲ ASORTIMENTAS > PLAČIAU >

DIZAINO APDOVANOJIMAI: HETTICH YRA KONKURENCINGIAUSI

     Dėl savo senų tradicijų, griežtų atrankos procedūrų ir aukšto lygio vertinimo komisijos geriausi dizaino konkursai yra labai patrauklūs ir sulaukia daug dėmesio tarptautinėje arenoje. Prestižiniai apdovanojimai pabrėžia dizaino, kaip pridėtinės vertės veiksnio, svarbą. Jie gali būti naudojami kaip galinga etiketė, turinti didžiulį teigiamą poveikį siekiant išsiskirti iš konkurencijos didelėje rinkoje.

atira.jpg csm_Hettich-Produkte-Schubkasten-ArciTech-0005-810-700_6822d185da.jpg avanTech.jpg

Šis kasmetinis apdovanojimas, įsteigtas 1955 m. ir pavadintas „Design Innovations“, dabar yra vienas žinomiausių tarptautinių dizaino apdovanojimų.

Seniausias Vokietijos dizaino apdovanojimas kasmet įteikiamas nuo 1954 m. už išskirtinį pramoninį ir gaminių dizainą.

Su šiuo dizaino apdovanojimu tarptautinė žiuri nuo 2001 metų renka geriausius tarptautinių baldų ir interjero gamintojų gaminius.

Product added to compare.