UAB "Hetlita" prekiauja šių gamintojų produktais:

Hettich_slogan-logo_4c_2.jpg                                                                                                                                             Lehmann%20logo.png                                              
   Gamintojas "Hettich" kuria tobulą išmaniųjų technologijų, funkcionalumo ir dizaino derinį. Turėdami tokią viziją kuria ir gamina įvairiausią baldų furnitūrą – nuo stalčių ir bėgelių iki lankstų bei suveriamų ir stumdomų durų sistemų. Nes geriems baldams reikalingi geri sprendimai – gyvenimui, darbui ir poilsiui. Kiekvieną dieną daugiau negu 6600 darbuotojų stengiasi sukurti išmanias technologijas baldams. Šio šeimos verslo gimtinė yra Kirchlengernas, Vokietija.                                                                                    

 „Halemeier“ yra baldų ir parduotuvių apšvietimo technologijų gamintojas.
 Melle-Neuenkirchen mieste, Vokietijoje įsikūrusi gamykla, kurioje apie 70 darbuotojų kuria ir gamina apšvietimo elementus baldų pramonei ir kitiems sektoriams. „Halemeier“ gaminių asortimentą sudaro linijiniai ir taškiniai šviestuvai, specialūs šviestuvai, taip pat jungtukai, elektroniniai paleidėjai, laidai ir elektronika baldams. „Halemeier“ priklauso „Hettich“ įmonių grupei - vienai didžiausių pasaulyje baldų furnitūros gamintojų, įsikūrusi Vokietijoje.

                                                              

 Pavadinimas „Kesseböhmer“ reiškia novatoriškus sprendimus ir galingą dizaino, funkcijų ir kokybės derinį. Šiandien „Kesseböhmer“ grupė vis dar priklauso ir yra valdoma dabartinės šeimos steigėjų kartos.
  Mūsų pagrindinė veikla yra metalo apdirbimas. Mes dirbame su viela, plokščia juosta ir vamzdeliais, o mūsų gaminiai yra baigti mūsų galvanizavimo ir miltelinio dažymo įrenginiuose. Stipri orientacija į klientus padėjo mums pasiekti ir išlaikyti savo, kaip pirmaujančios funkcinės virtuvės įrangos, pakėlimo mechanizmų, tiekėjo poziciją.
  Gamintojas „Kesseböhmer“ įsikūręs Vokietijoje.

           Nesvarbu, kur jums reikia saugumo - biure, namuose ar keliaujant - galite pasikliauti LEHMANN, Vokietijoje įsikūrusio gamintojo, užraktų sistemomis, skirtomis apsaugoti Jūsų vertybes. Dėl plataus užraktų asortimento ir naujovių gausos, sukurto labai kūrybingos plėtros komandos, galite tikėtis rasti idealius sprendimus Jūsų saugumui užtikrinti. Nesvarbu, ar pasirinksite pagamintą produktą ar bus reikalingas individualus sprendimas - LEHMANN spynelės yra tinkamiausias tam sprendimas.                            

  V.M.V. Scheulenburg - tvirtos jungtys aukštos kokybės baldų gamintojams.
2002 m. V.M.V. „Scheulenburg“ įkūrė Vokietijos baldų gamintojai kaip savo produktų pardavimo įmonę. Nuo tada prisijungė kiti gamintojai. Kartu su nepriklausomomis R & D / Design kompanijomis sukūrė naujus produktus, tokius kaip MEGA cam, Ki.Si. sraigtus, CD / DVD laikmenas, reguliuojamus durų laikiklius. V.M.V. „Scheulenburg“ yra gamintojai, o ne platintojai.
  Šiuo metu baldų gamintojams iš visos Europos tiekia standartines ar pagal užsakymą pritaikytas detales.

Product added to compare.