UAB "Hetlita" prekiauja šių gamintojų produktais:

Hettich_slogan-logo_4c_2.jpg                                                   
   Gamintojas "Hettich" kuria tobulą išmaniųjų technologijų, funkcionalumo ir dizaino derinį. Turėdami tokią viziją kuria ir gamina įvairiausią baldų furnitūrą – nuo stalčių ir bėgelių iki lankstų bei suveriamų ir stumdomų durų sistemų. Nes geriems baldams reikalingi geri sprendimai – gyvenimui, darbui ir poilsiui. Kiekvieną dieną daugiau negu 6600 darbuotojų stengiasi sukurti išmanias technologijas baldams. Šio šeimos verslo gimtinė yra Kirchlengernas, Vokietija.                                                                                    

 „Halemeier“ yra baldų ir parduotuvių apšvietimo technologijų gamintojas.
 Melle-Neuenkirchen mieste, Vokietijoje įsikūrusi gamykla, kurioje apie 70 darbuotojų kuria ir gamina apšvietimo elementus baldų pramonei ir kitiems sektoriams. „Halemeier“ gaminių asortimentą sudaro linijiniai ir taškiniai šviestuvai, specialūs šviestuvai, taip pat jungtukai, elektroniniai paleidėjai, laidai ir elektronika baldams. „Halemeier“ priklauso „Hettich“ įmonių grupei - vienai didžiausių pasaulyje baldų furnitūros gamintojų, įsikūrusi Vokietijoje.

 Pavadinimas „Kesseböhmer“ reiškia novatoriškus sprendimus ir galingą dizaino, funkcijų ir kokybės derinį. Šiandien „Kesseböhmer“ grupė vis dar priklauso ir yra valdoma dabartinės šeimos steigėjų kartos.
  Mūsų pagrindinė veikla yra metalo apdirbimas. Mes dirbame su viela, plokščia juosta ir vamzdeliais, o mūsų gaminiai yra galvanizuoti ir nudažyti milteliniu dažymo būdu. Stipri orientacija į klientus padėjo mums pasiekti ir išlaikyti savo, kaip pirmaujančios funkcinės virtuvės įrangos, pakėlimo mechanizmų, tiekėjo poziciją.
  Gamintojas „Kesseböhmer“ įsikūręs Vokietijoje.

Lehmann%20logo.png

VMV logo.jpg

  Gamintojas savo darbą pradėjo 2002 m. po pavadinimu „Klevo baldai“. Nuolat tobulėdami medžio apdirbimo srityje, išgrynino ne tik nepriekaištingą savo darbo techniką, bet ir vertybes – kokybę ir ilgaamžiškumą. Supratę, jog dėmesys detalėms yra tai, kas skiria geriausią gaminį nuo tiesiog gero, 2013 m. sukūrė prekės ženklą EVABOX, kuriuo žymi medinius stalčius ir jų aksesuarus. Augant stalčių poreikiui, 2014 m. išplėtė gamybinę bazę ir pradėjo stalčių įdėklų bei jų priedų gamybą.

  Gamintojo kokybės filosofija atsižvelgia į kiekvieną gamybos ciklo etapą nuo sertifikuotos žaliavos parinkimo, gaminant pagal prašymą su FSC® sertifikuota medžiaga, todėl pamatę „EVABOX“ ženklu pažymėtą gaminį, būkite tikri dėl jo kokybės ir ilgaamžiškumo. „Forest Stewardship Council ®“ (FSC®) sertifikatas – šis sertifikatas garantuoja, kad šių produktų gamybai naudojama mediena iš prižiūrimų miškų, kurie atitinka griežtus FSC® aplinkos, socialinius ir ekonominius standartus.

  Nesvarbu, kur jums reikia saugumo - biure, namuose ar keliaujant - galite pasikliauti LEHMANN, Vokietijoje įsikūrusio gamintojo, užraktų sistemomis, skirtomis apsaugoti Jūsų vertybes. Dėl plataus užraktų asortimento ir naujovių gausos, sukurto labai kūrybingos plėtros komandos, galite tikėtis rasti idealius sprendimus Jūsų saugumui užtikrinti. Nesvarbu, ar pasirinksite pagamintą produktą ar bus reikalingas individualus sprendimas - LEHMANN spynelės yra tinkamiausias tam sprendimas.   V.M.V. Scheulenburg - tvirtos jungtys aukštos kokybės baldų gamintojams.
2002 m. V.M.V. „Scheulenburg“ įkūrė Vokietijos baldų gamintojai kaip savo produktų pardavimo įmonę. Nuo tada prisijungė kiti gamintojai. Kartu su nepriklausomomis R & D / Design kompanijomis sukūrė naujus produktus, tokius kaip MEGA cam, Ki.Si. sraigtus, CD / DVD laikmenas, reguliuojamus durų laikiklius. V.M.V. „Scheulenburg“ yra gamintojai, o ne platintojai.
  Šiuo metu baldų gamintojams iš visos Europos tiekia standartines ar pagal užsakymą pritaikytas detales.

bachmann_logo.jpg

Novatoriškas, individualus, tarptautinis

"BACHMANN" yra sėkminga šeimos įmonė, veikianti elektrotechnikos pramonėje. Nuo pat įkūrimo pradžios dirbame energijos paskirstymo ir naudojimo srityje. Vykdydami šią veiklą, konstruojame estetiškus ir funkcionalius sujungimo taškus ir rozečių blokus. Kuriame išmanius energijos paskirstymo sprendimus biuruose. Virtuvėse ir gyvenamosiose patalpose įrengiame rozečių blokus ir dėklus jiems, kurie kartu laikomi populiariais baldais. Projektuojame didelio našumo elektros energijos paskirstymo įrenginius, skirtus sudėtingoms reikmėms, pavyzdžiui, duomenų centrams. 

Gamintojas iš Italijos jau 40 metų projektuoja ir gamina baldų atidarymo ir uždarymo furnitūrą, stumdomų ir suveriamų durų sprendimus, taikydami novatoriškas technologijas ir itin atsparias medžiagas. Gaminių asortimentas, techniškai ir dizaino požiūriu patentuotas, gali pasiūlyti modernius sprendimus kiekvienam baldų poreikiui.

"Mūsų filosofija remiasi moksliniais tyrimais ir plėtra: profesionali komanda nuolat eksperimentuoja, peržengdama dizaino ribas. Nuolatinis jų darbas leido mums patvirtinti savo gaminių, tiek technologijų, tiek naudojamų medžiagų, kokybę tarptautiniais patentais ir daugybe sertifikatų."

Product added to compare.