Stalčiai

Stalčiuose galima sutalpinti daug daiktų ir juos patogu pasiekti. Pilno ištraukimo stalčiai ArciTech ir InnoTech Atira - tai ko reikia Jūsų virtuvei. Stabilūs, komfortiški, tylūs ir puikaus dizaino. Didelė stalčių ilgių, aukščių įvairovė.Patogių įrankių įdėklų ir vidaus organizavimo priedų asortimentas leidžia stalčiaus erdvę padalinti pagal pageidavimą.

ArciTech
stalčius su įdėklu lėkštėms
Atira
Įdėklas Įrankiams
Atira
Įdėklas lėkštėms
Atira
Atira kambario baldams
Atira
Įdėklas produktams

Lankstai

„Hettich” lankstai - puikus sprendimas bet kokioms baldinėms durelėms. Inovatyvūs, funkcionalūs, ilgaamžiai, aukštos kokybės, nesudėtingo montavimo ir plačių reguliavimo galimybių.Tyliai užsidarantys su Silent System ar atidaromi paspaudimu su P2O funkcija.

Sensys
Tylus lankstas
P2O
Atidarymas nuo paspaudimo
Sensys
Durelės užsivers tyliai

Pakeliamų ir atverčiamų durelių mechanizmai

Pakeliamų ir atverčiamų durelių mechanizmai siūlo daug dizaino galimybių ir techninių sprendimų. Pritaikoma įvairių dydžių ir storio durelėms. Nesudėtinga montuoti, lengva reguliuoti.

Freeflap
Į viršų atidaromoms durelėms
Klassik
Atverčiamoms durelėms
Lift Up
Į viršų atidaromoms durelėms
Lift Advanced
Į viršų atidaromoms ir sulenkiamoms durelėms

Baldų vidaus įranga

Su Hettich furnitūra daug patogiau pasieksite baldų turinį. Ergonomiška ir patikima furnitūra, gražus dizainas leis jums puikiai išnaudoti spintelių ar didelių spintų vidinę erdvę. Ištraukiami ir karuseliniai krepšiai, didelės ūkinės spintos – dar patogiau sudėti maisto produktus ar kitus rakandus. Įvairūs aksesuarai, prieskonių lentynėlės  leis patogiau šeimininkauti  virtuvėje. Atliekų tvarkymą supaprastina platus šiukšliadėžių pasirinkimas.

Convoy Lavido
Ištraukiamos lentynos ūkinei spintai
LeMans
Kampinei spintelei
Ištraukiami krepšiai
Sprendimas apatinei spintelei
Ištraukiami krepšiai
Viršutinei spintelei

Rankenelės

Rankenėlės mums padeda patogiai naudotis baldais. Nepakanka, kad rankenėlės būtų funkcionalios - jos turi nepriekaištingai įsilieti į bendrą aplinką ir suteikti vizualinių aspektų. Rankenėlės yra suskirstytos pagal stilių į New Modern, Deluxe, Organic ir Folk. Taip pat Jums siūlome puikų pagalbininką renkantis tinkamiausias rankenėles savo svajonių virtuvei - rankenėlių konfigūratorių.

Pro Decor
Modern stiliaus rankenėlės
Pro Decor
Delux stiliaus rankenėlės
Pro Decor
Organic stiliaus rankenėlės
Pro Decor
Folk stiliaus rankenėlės
Pro Decor
Rankenėlės Touch In

Kaip susikurti svajonių virtuvę

„Protingos virtuvės“ koncepcijos tikslas yra kuo patogiau organizuoti ruošą, išvengti didesnių atstumų, taupyti laiką. Rekomendacijos-tematinis kiekvienos virtuvės srities paskirstymas. Čia pagelbės atitinkama baldų įranga, skirta kiekvienai sričiai. Daugiau patarimų rasite čia:

Kaip susikurti savo svajonių virtuvę

Receptai ir idėjos, atitinkančios jūsų gyvenimo stilių

Intelligent kitchens
Stalčiuose laikyti produktus patogiau
Intelligent kitchens
Ištraukiami krepšiai - lengviau pasiekti produktus
Intelligent Kitchens
Stalčiai ūkinei spintai
Intelligent kitchens
Įdėklai į stalčius - tvarkingai sudėti įrankiai