Biuro stalčiai

Jūsų darbo vieta taps komfortabilesnė dėka mūsų siūlomų ergonomiškų, patogių biuro spintelių ar bylų stalčių su vidaus organizavimo elementais. Pilno ar dalinio ištraukimo, su tyliu uždarymu, kanceliariniai ir bylų stalčiai, vertikalūs stalčiai taupo jūsų erdvę ir padeda palaikyti tvarką darbo vietoje

Big Org@Tower
Didelis stalčius
Systema Top 2000
Bylų stalčius
Systema Top 2000
Stalčių sistema

Stumdomos durys

Nuo paprastų iki ypač sudėtingų sistemų pagal poreikį ir kainą. Jums siūloma daugybė privalumų: vietos taupymas, patogus priėjimas prie spintose sudėtų daiktų, tylus atsidarymas, dizainas. Kai dokumentų spintos turi būti tvarkingos, o jų turinys lengvai prieinamas, stumdomų ar suveriamų durų sistemos– puikus pasirinkimas.

Slide Line
Biuro spintoms
Slide Line
Patogu ir tvarkinga
Slide Line
Biuro spintoms

Lankstai

„Hettich” lankstai - puikus sprendimas bet kokioms baldinėms durelėms. Inovatyvūs, funkcionalūs, ilgaamžiai, aukštos kokybės, nesudėtingo montavimo ir plačių reguliavimo galimybių. Tyliai užsidarantys su Silent System ar atidaromi paspaudimu su P2O funkcija. Didelio atsidarymo kampo ir kompaktiški Selecta lankstai itin patogūs biuro spintoms

Sensys
Elegantiškas ir tylus
Selekta Pro 2000
Didelio atidarymo kampo lankstai

Spynelės ir užraktai

Nesvarbu, ar apsaugai naudojama įprastos spynelės, ar sudėtingi elektroniniai užraktai su skaitmenine įeigos kontrolės sistema, baldų užraktai užkerta kelią nepageidaujamai pašalinių asmenų įeigai bei užtikrina tinkamą saugos lygį.

Hettlock
Elektroniniai užraktai
Prestige 2000
Spynelės
Spynelės
Durelių ir stalčių užrakinimui

biuro medija

Šiuolaikinis biuras turi būti ir ergonomiškas, ir funkcionalus, ir patogus ir tvarkingas. Čia pagelbės kabelių laikikliai, laidų uždengimai, monitorių laikikliai, CD ir DVD dėklai bei kiti aksesuarai.

Aksesuarai
Laidų uždengimai
Medija
IR imtuvas/siųstuvas
psp game download strategy game download