• Pagrindinis
  • Stalčių sistemos AvanTech YOU apdovanojimas „Good Design Award 2021“

412021_a.jpg

   

Ši stalčių sistema pelnė apdovanojimą „Good Design Award 2021“.

Japonijos dizaino skatinimo institutas (JDP) apdovanojo novatorišką Hettich stalčių sistemą AvanTech YOU - „Good Design Award 2021“.

„Good Design Award 2021“ - vienintelė produktų dizaino bei aukščiausių technologijų įvertinimo sistema Japonijoje. Prizai, kurie teikiami kasmet, taip pat yra tarptautiniu mastu pripažinti kaip puikaus funkcionalumo ir dizaino bei kokybės įrodymas.

„Dėl aukštos šio  apdovanojimo reputacijos už Japonijos ribų šis apdovanojimas yra ypač vertingas AvanTech YOU“, – pasakoja Martinas Blickmannas, Hettich Japan vykdomasis direktorius. „Labai džiaugiuosi, kad žiuri dar kartą pripažino vieno iš mūsų gaminių gerą funkciją ir veikimą. Nes mūsų klientai pasirinkę Hettich sprendimus, gali sukurti kokybiškus baldus, kurie praturtina mūsų gyvenimą per dizainą. Pagrindinė „Good Design Award“ judėjimo misija puikiai atitinka Hettich reikalavimus. Mūsų neribotoms dizaino galimybėms skirta stalčių sistema AvanTech YOU šiemet pateko į apdovanojimų laimėtojų lygą ir mes tuo šiek tiek didžiuojamės, nes tai jau šeštasis „Good Design Award 2021“ nuo 2014 m., kadangi Hettich visada mėgsta novatoriškus produktų sprendimus, esu tikras, kad ir ateityje sėkmingai konkuruosime dėl šio apdovanojimo.“

AvanTech YOU – toks pat individualus kaip ir jūs

Vertindama stalčių AvanTech YOU, žiuri ypač gyrė paslėptas technologijas ir daugybę pritaikymo galimybių. Inovatyvi stalčių sistema daro įspūdį aukštais dizaino standartais ir tik 13 mm plonu šoneliu. Įvairios dizaino galimybės šioje stalčių sistemoje atveria rinkoje analogų neturinčias galimybes kokybiškam, individualiam baldų dizainui ir išskirtinei interjero įrangai. Paprasta AvanTech YOU surinkimo ir reguliavimo koncepcija yra tiksliai pritaikyta baldų gamintojų, perdirbėjų ir montuotojų poreikiams. Ir galiausiai, AvanTech YOU patogumo funkcijos leidžia vartotojui kasdien mėgautis aukšta sistemos kokybe. Hettich nuolat tobulina šią stalčių sistemą: jau šį pavasarį buvo pristatyta nauja „AvanTech YOU Illumination“ funkcija, su kuria kiekvienas stalčius gali turėti savo LED apšvietimą.

Tarptautinis universalios stalčių sistemos pripažinimas Japonijoje apdovanojimuose „Good Design Award 2021“ tik patvirtina AvanTech YOU pridėtinę vertę architektams, baldų gamintojams ir pardavėjams visame pasaulyje.

Product added to compare.